2026.03.22. - Beáta, Izolda

Harry herceg az állatkínzó?

Véresre sarkanytúzta a lovát. A nemrég nyilvánosságra hozott fotókon jól látható, hogy az állat oldala véresre van sarkantyúzva, holott a szabályok értelmében tilos ostorral vagy sarkantyúval sérüléseket okozni. Ellenkezõ esetben a versenyzõ ellen fegyelmi eljárás indul, és akár 50 ezer fontos bírsággal is sújthatják.

adó 1% állatvédelem kutya, cica örökbefogadás állatmentés
Adóbevalláskor 1%-hoz az adószám:
18464654-1-06 📋
(Kattintson az adószámra a másoláshoz.)
✔ Adószám kimásolva – kérjük illeszd be az eSZJA felület megnyitása felületen, az szja 1% felajánló részen – 🙏 Köszönjük!

Az állatvédõ szervezetek a herceget szívtelennek kiáltották ki (mivel a sarkantyúk használata „gonosz élvezkedés”), ráadásul úgy vélik, egy tapasztalt versenyzõnek tudnia kell, hogy a lovat teljesen fölösleges ilyen eszközökkel büntetni azért, hogy jobban teljesítsen.


Adó 1 százalék felajánlás állatvédő, állatmenhely feladatokra